MBA Strategy arrow Профессиональные курсы arrow «Фарт тут ні до чого»: бізнес-курс з ТОС від kmbs та Apple Consulting

«Фарт тут ні до чого»: бізнес-курс з ТОС від kmbs та Apple Consulting


З жовтня 2010 року по березень 2011 року в Києві проходитиме 4-х модульний бізнес-курс «Фарт тут ні до чого». Саме так зветься світовий бестселлер «батька-засновника» ТОС Е. М. Годратта, визнаний однією з найкращих книг з менеджменту всіх часів та народів.

 

Це спеціалізована 4-х модульна програма, розроблена на основі рішень ТОС (Теорії Обмежень) та багаторічного досвіду впровадження таких рішень в українському бізнесі. Вона розрахована виключно на професіоналів, зацікавлених у впровадженні змін у своїх компаніях задля отримання суттєвих фінансових результатів.


Бізнес-курс проводять Києво-Могилянська бізнес школа спільно з Apple Consulting®.


В оновленому бізнес-курсі кожен учасник знайде не лише методики та рішення, але й практичний набір інструментів, починаючи від ряду бізнес-процесів і завершуючи рекомендаціями по методах впровадження таких рішень в своїх компаніях і по системі мотивації співробітників.


У новому сезоні кожен модуль бізнес-курсу буде спеціалізованим для конкретних типів бізнесів зі схожими проблемами.


Перший з модулів проходитиме в kmbs з 21 по 23 жовтня 2010 року і буде орієнтованим на ефективні рішення для рітейлу (продукти харчування, одяг, меблі, фармацевтика, цифрова техніка, тощо).


Наступні модулі будуть присвяченими пошуку ефективних рішень
•    для дистрибуції;
•    для виробників.


Окремий модуль спеціалізуватиметься на вивченні інструментів Процесів мислення ТОС.
Цей модуль є унікальним завдяки тому, що кожен учасник по його завершенню матиме готові стратегічні і тактичні рішення для своєї компанії.


Кожен модуль є самодостатнім. З іншого боку, курс побудований таким чином, що учасники можуть запросити на черговий модуль своїх бізнес-партнерів (клієнтів, постачальників) для напрацювання вже на бізнес-курсі спільних рішень для покращення власного ланцюга постачання. І консультанти допоможуть їм в цьому відразу на бізнес-курсі. Для таких учасників передбачені як особливі фінансові умови, так і спеціальні пропозиції від авторів бізнес-курсів.


Детальну програму та умови участі в кожному з модулів Ви зможете дізнатися звернувшись до Оксани Дзюми:  [044] 490 6635, dzyuma@kmbs.com.uablog comments powered by Disqus

Подписка на новости Subscribe


Запишитесь
на бесплатную консультацию!
Оставьте свои данные, и в течение 12 часов с Вами свяжется наш менеджер и согласует удобное для вас время консультации