MBA Strategy arrow Краткосрочные программы arrow Менеджмент: навички управління

Менеджмент: навички управління


Києво-Могилянська бізнес школа рада повідомити, що 13 листопада стартує програма управлінського розвитку для лінійних керівників -- Менеджмент: навички управління. Дана програма є унікальним шансом для керівників відділів, департаментів та напрямків покращити власні вмiння ставити задачi, планувати, контролювати, надавати адекватний зворотнiй зв'язок, мотивувати людей та приймати правильнi управлiнськi рiшення.
 

Викладачі програми - Ольга Щербина, Анастасія Леухіна 


 

Програма проходитиме за таким розкладом:

Модуль №1:

[13-14 листопада 2010] Менеджмент та менеджери. Управлінські ролі та компетенції. Модель командної роботи. Процес та етапи прийняття рішень. Методи обґрунтування управлінських рішень.

 

Модуль №2:

[4-5 грудня 2010] Планування та постановка цілей. Види та підходи до планування. Взаємозв'язок візії, місії, цілей, стратегії та ключових показників ефективності. Правила формулювання цілей підлеглим. Посадові інструкції.

 

Модуль №3:

[29-30 січня 2011] Організаційні структури, розподіл робіт та делегування. Зв'язок стратегії та структури. Етапи створення організаційної структури управління. Принципи, правила та проблеми делегування повноважень.

 

Модуль №4:

[19-20 лютого 2011] Інструменти роботи з людьми. Мотивація відповідно типу спрямованості особистості. Класифікація стилів керівництва та само ідентифікація. Види лідерства та його складові.

 

Модуль №5:

[березень 2011] Контрольна функція в менеджменті, зворотній зв'язок та комунікації. Види, методи, інструменти здійснення контролю. Ефективний комунікаційний процес. Стилі поведінки в конфліктних ситуаціях.

 

Детальніше про цю програму Ви можете дізнатись тут

Місце проведення: kmbs [Києво-Могилянська Бізнес Школа], Київ, Поділ, район Контрактової площі, вул. Волоська, 8/5, 4 корпус НаУКМА, 4 поверх.

Реєстрація: Для реєстрації на програму звертайтесь до Оксани Дзюми: oksana@kmbs.com.ua або за телефоном [044] 490 6635, [096] 608 4341

blog comments powered by Disqus

Подписка на новости Subscribe


Запишитесь
на бесплатную консультацию!
Оставьте свои данные, и в течение 12 часов с Вами свяжется наш менеджер и согласует удобное для вас время консультации