MBA Strategy arrow Краткосрочные программы arrow «Менеджмент: навички управління» - програма управлінського розвитку для керівників

«Менеджмент: навички управління» - програма управлінського розвитку для керівників


Пропонуємо до Вашої уваги комплексну інтерактивну програму - «Менеджмент: навички управління», яка стартує 15 березня 2013 в Києво-Могилянській Бізнес Школі.
Реальне втілення в життя управлінських рішень, залежить від уміння керівників організувати і надихнути підлеглих на досягнення мети.


Дана програма надає унікальну можливість для систематизації набутого досвіду та його збагачення сучасними практиками, визначення та усвідомлення власного управлінського стилю та розвитку лідерського потенціалу учасників.


Після навчання учасники отримають широку палітру сучасних управлінських інструментів, з допомогою яких вони впевнено вестимуть свої компанії до поставлених цілей.


Аудиторія програми:

Керівники різного рівня управління та фахового спрямування, яким необхідно набути та вдосконалити вміння постановки задач, делегування повноважень та відповідальності, надання зворотного зв’язку, мотивування підлеглих, прийняття оптимальних управлінських рішень тощо.


Тривалість програми: березень 2013 - липень 2013, 5 модулів по 2 дні кожний.

Старт: 15 березня 2013.

Викладач програми: Ольга Щербина


Детальніше про програму «Менеджмент: навички управління».З питань щодо програми звертайтесь до менеджера:
Марія Волкова: maria@kmbs.com.ua, [044] 490 6635, [063] 168 6372

Будемо раді зустрічі з Вами!
blog comments powered by Disqus

Подписка на новости Subscribe


Запишитесь
на бесплатную консультацию!
Оставьте свои данные, и в течение 12 часов с Вами свяжется наш менеджер и согласует удобное для вас время консультации