MBA Strategy arrow Краткосрочные программы arrow Власнику про фінанси. NEW!

Власнику про фінанси. NEW!


kmbs

Про що необхідно запитати вашого фінансового директора?

 

 

Про програму

 

Ефективне управління компанією неможливе без розуміння суті основних фінансових показників, їх взаємозв’язків, впливу управлінських рішень на ці показники та стан бізнесу в цілому.

 

Зареєструватися

 

Аудиторія: Власники та директори компаній

 

Переваги програми

 

Доступність та зрозумілість [викладання проводиться у формі доступній для розуміння без спеціальної фінансової чи економічної освіти]

Максимальна практичність [основні питання фінансового управління супроводжуються великою кількістю прикладів російських і українських підприємств, фінансові системи яких були створені за участю автора]

Досвід та спілкування [сприятливе середовище для обміну досвідомта генерування нових ідей]

 

Ціль програми:

 

Дати відповіді на питання:

• В якій конфігурації необхідно побудувати фінансову систему так, щоб вона в режимі реального часу інформувала керівника про стан бізнесу?

• Як налаштувати фінансову систему так, щоб вона своєчасно і з максимальною достовірністю сигналізувала керівнику про збої чи втрати ефективності?

• Як зробити фінансову систему максимально дружньою до власника, надаючи йому прості і зручні в користуванні інтерфейси?

 

Основні питання програми:

 

• Особливості сучасного бізнес-середовища та вимоги до системи управління фінансами.

• Фінансова звітність компанії як інформаційна основа для розуміння результативності та стану компанії в цілому.

• Система фінансової діагностики та моніторингу компанії: як постійно тримати руку на пульсі вашого бізнесу.

• Управлінський облік як інформаційна основа для прийняття рішень. Як розібратися в тому, які продукти в портфелі фірми прибуткові, а які збиткові?

• Поточне бюджетування - короткострокове планування прибуткової діяльності компанії. Як ще до початку року зрозуміти і спрогнозувати «грошові» проблеми бізнесу?

• Бюджет капіталу компанії - довгострокове інвестиційне планування шляхів розвитку бізнесу. Як не «заморозити» власні гроші на довгий час, а забезпечити їх швидке повернення з прибутком?

 

Дати проведення: 23 - 25 червня 2014 року

 

Сертифікація: після успішного проходження програми учасники отримають сертифікат kmbs

 

Вартість участі 6 800 грн.

 

Автор та викладач програми

 

Володимир Савчук

Професор, доктор наук, експерт зі стратегічного, фінансового та інвестиційного менеджменту.

savchuk

З 1991 по 2000 рік в якості консультанта Всесвітнього Банку в міжнародній групі експертів приймав участь в освітніх програмах для країн СНД і займався реструктуризацією промислових підприємств СНД. Провів 9 освітніх програм Всесвітнього Банку за тематикою реструктуризації підприємств. У рамках цих програм пройшли навчання більше 200 спеціалістів країн СНД. Приймав участь у розробці та впровадженні системи управління низки українських та російських підприємств. Провів більше 200 корпоративних та відкритих семінарів для менеджерів підприємств, викладає на програмах MBA kmbs та МВА МІБ. Автор тренінгових програм зі стратегічного менеджменту, управління фінансами, управлінського обліку, бюджетування, ризик-менеджменту, оцінювання вартості бізнесу, інвестиційного проектування, системи збалансованих показників (BSC). Керуючий партнер та провідний спеціаліст консалтингової компанії «Стратегічний партнер», автор численних книг зі стратегічного та фінансового менеджменту підприємств, серед яких: «Управління фінансами підприємств», «Управління прибутком і бюджетування», «Діагностика підприємств», а також «Фінансовий менеджмент: практична енциклопедія», «Стратегія + Фінанси: уроки прийняття бізнес-рішень для керівників». Ці видання успішно використовують у своїй роботі менеджери та економісти російських та українських підприємств.

 

Детальніше про програму «Власнику про фінанси»

 

Ви маєте можливість замовити цю програму у корпоративному форматі у нашого партнера, компанії «Стратегічний партнер».

 

Контактний телефон +38 (044) 362-55-16

blog comments powered by Disqus

Подписка на новости Subscribe


Запишитесь
на бесплатную консультацию!
Оставьте свои данные, и в течение 12 часов с Вами свяжется наш менеджер и согласует удобное для вас время консультации