MBA Strategy arrow МВА в Украине arrow CareerStart ’14 – твоя кар’єра починається тут

CareerStart ’14 – твоя кар’єра починається тут


career_start

25 жовтня у Київському палаці дітей та юнацтва відбудеться одноденний форум кар’єрних можливостей для студентів та молодих спеціалістів Career Start’14, що проводить міжнародна молодіжна організація AIESEC.

 

«СаreerStart» - освітній форум, що відкриває для активної молоді секрети перших кроків успішної кар’єри, можливостей і перспектив кар’єрного зростання в Україні, сучасні тенденції на ринку праці.

 

Цього року формат конференції є революційно новим!

Окрім традиційних лекцій-тренінгів, де спікери розкажуть з чого варто починати пошук роботи, навчать як правильно написати резюме і підготуватися до співбесіди, а також поділяться секретами свого кар'єрного успіху, на учасників чекають воркшопи та рольові ігри, де буде можливість одразу застосувати набуті знання на практиці. На Career Start’14 буде функціонувати ярмарка вакансій, де учасники форуму зможуть ознайомитися з кар’єрними можливостями для молодих спеціалістів в провідних компаніях.

 

Тож чекаємо на Вас 25 жовтня за адресою: м. Київ, вул.Івана Мазепи, 13 (м. Арсенальна), Київський палац дітей та юнацтва. Участь уфорумі є безкоштовною, але кількість місць обмежена.

 

Обов’язкова реєстрація за посиланням

 

Більш детальна інформація на наших сторінках у соціальних мережах в Facebook та Вконтакте.

 

Стратегічний партнер AIESEC в Києві – компанія “KraftFoods”. Генеральний освітній партнер - фонд “Освітні ініціативи”.

 

Локальні інформаційні партнери AIESEС в Києві: GlobalInfo, CinemaHall, Platfor.ma, Xvatit.com, Освітній портал. Головний інформаційний партнер - HeadHunter. Національні інформаційні партнери: Unistudy, Studnews, Rabota.ua

 

Партнери проекту: DOPOMOGAUkraine, Osvita.ua, KyivSchoolofEconomics, AdvertisingSchool, JCIYouth, Гурт, А чего?, Studway, Платформа "ЯППИ"

 

Контактна інформація:

 

Тайєб-Тамаша Ясміна

PR-менеджер проекту СаreerStart'14

тел.: +38 093 455 2170

 

Струк Ірина

Керівник проекту СаreerStart '14

тел.: +38 093 245 4171

iryna.struk@aiesec.net

 

*АIESEC – міжнародна молодіжна організація, яка допомагає отримати новий досвід, розвиває професійні навички і особисті якості молоді, а також приймає участь в організації проектів та міжнародних програм обміну.

blog comments powered by Disqus

Подписка на новости Subscribe


Запишитесь
на бесплатную консультацию!
Оставьте свои данные, и в течение 12 часов с Вами свяжется наш менеджер и согласует удобное для вас время консультации