MBA Strategy arrow МВА в Украине arrow Сучасні погляди на корпоративні фінанси

Сучасні погляди на корпоративні фінанси


kmbs

Сучасні погляди на корпоративні фінанси: обговорення досліджень Нобелівського лауреата з економіки 2014 року - Жана Тіроля

 

Цього року Нобелівську премію в галузі економіки отримав француз, відомий економіст та фінансист - Жан Тіроль. Ж.Тіроль першим систематично виклав економічні принципи регулювання ринків, розробив теорію індустріальної організацію, увів нові підходи до вирішення складних теоретико-ігрових проблем, а також побудував струнку теорію корпоративних фінансів та фінансового посередництва.

 

12 листопада на майстер-класі Євгена Пенцака (професор фінансів kmbs, який слухав курси Жана Тіроля в докторантурі Лозаннського університету) ми обговоримо основні принципи фінансового моделювання, що використовуються у корпоративному управлінні, які розробив у своїх наукових працях Жан Тіроль. Подія орієнтована на CFO та фінансових аналітиків.

 

Спікер: Євген Пенцак, професор фінансів kmbs, керівник MBF, Ph.D., Lausanne University [Швейцарія]

 

Після майстер-класу у всіх хто зацікавлений в навчанні на програмі MBF буде можливість поспілкуватися про методологію та особливості побудови програми.

 

Дата: 12 листопада, 19:00 - 20:30

Місце: Києво-Могилянська бізнес школа, вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх

Умови участі: пройти онлайн-реєстрації та отримати підтвердження.

 

В разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Павла Білодіда, координатора проекту: pb@kmbs.com.ua, [044] 490 6635, [097] 511 20 87.

blog comments powered by Disqus

Подписка на новости Subscribe


Запишитесь
на бесплатную консультацию!
Оставьте свои данные, и в течение 12 часов с Вами свяжется наш менеджер и согласует удобное для вас время консультации