MBA Strategy arrow Новости компании arrow Зустріч із першими особами журналу «Forbes Украина»

Зустріч із першими особами журналу «Forbes Украина»


forbes

МІМ-Київ запрошує на зустріч із Михайлом Котовим, головним редактором «Forbes Україна» та Катериною Глазковою, заступником головного редактора «Forbes Україна».Тема заходу: "Нове інформаційне поле України: як не розгубитися"

 

Михайло Котов,

головний редактор «Forbes Україна». Починав кар'єру в журналістиці в якості оглядача у Видавничому дому «Коммерсант». У 1999 році перейшов в Газету.Ru, де за 13 років роботи пройшов шлях від заступника редактора відділу до головного редактора. У квітні 2013 очолив прод'юсерський центр медіагрупи «РИА Новости», де займався запуском нових і координацією роботи існуючих проектів. З липня 2013 року працює у «Forbes Україна».

 

Катерина Глазкова,

заступник головного редактора «Forbes Україна». Починала кар'єру як тележурналіст, зокрема працювала кореспондентом програм «Факти» і «Ділові факти» на каналі ICTV. З 2004 року працює в друкованих ЗМІ. Працювала в журналі «Кореспондент», потім журналістом і редактором відділу «Фінанси» газети «Комерсант-Україна», заступником головного редактора журналу «Фокус». У 2010-му перейшла в новий проект - журнал «Forbes Україна». У грудні 2011-го очолила тижневик «Інвестгазета». У червні 2014-го повернулася в «Forbes Україна».

 

Зустріч відбудеться 1 липня 2015 р. о 19:00 у конференц-залі бізнес-школи МІМ-Київ.

 

Реєстрація обов’язкова

blog comments powered by Disqus

Подписка на новости Subscribe


Запишитесь
на бесплатную консультацию!
Оставьте свои данные, и в течение 12 часов с Вами свяжется наш менеджер и согласует удобное для вас время консультации